O nas

Firma Pixel istnieje od 1990 roku!

Oferujemy kompleksowe rozwiązania - z zakresu projektu, montażu, instalacji oraz serwisu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. W naszych projektach opieramy się na urządzeniach sprawdzonych na rynku marek. Posiadamy autoryzację w zakresie doboru, sprzedaży instalacji oraz serwisu systemów klimatyzacyjnych. Ponad 20 lat obecności na rynku to setki instalacji i wielu zadowolonych klientów. Ponadto na terenie województwa lubelskiego zajmujemy się sprzedażą i serwisem kas fiskalnych, komputerów i sprzętu IT.

  • 28 lat na rynku
  • 1000 zrealizowanych inwestycji
  • 5 mln PLN - największa inwestycja

Sprawdź Nas

Wysoka jakość w dobrej cenie

Zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również małych i dużych przedsiębiorstw. W naszych projektach opieramy się na urządzeniach najlepszych na rynku marek. Posiadamy autoryzację w zakresie doboru, sprzedaży instalacji oraz serwisu klimatyzatorów i systemów klimatyzacyjnych.

Doświadczenie i Ogólnopolski zasięg

Stała obecność na rynku dobiega blisko 30 lat, setki wykonanych inwestycji i zadowolonych Klientów. Woj. Mazowieckie, Śląskie czy Małopolskie nie stanwi dla nas problemów - jesteśmy wszędzie tam, gdzie nas potrzebujesz...

Klimatyzacja i Wentylacja
Na Najwyższym Poziomie!